İzmir Ankara Taşımacılık

İzmir ve Ankara illerimiz arasında göndereceğiniz kısmi ev eşyalarınız olduğunda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İzmir ve Ankara illeri arasında bekar, öğrenci, çeyiz ve yazlık ev eşyalarınızı güvenli, hızlı ve zamanında üstelik uygun nakliye fiyatları ile taşımaktayız.

Taşıma Ücreti Nasıl Belirlenmektedir?
Parça eşya taşımalarında taşınacak eşya miktarına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Eskiden insanlar göndereceği parça eşyalar için komple nakliye ücreti ödemek zorunda kalırlardı. Bunun en temel sebebi araçta sadece sizin eşyanız taşındığından nakliye firması maliyetinin tamamını sizden talep etmekteydi. Neyse ki firmamız sizleri bu tarz büyük yüklerden kurtardı. Artık sadece göndereceğiniz eşya miktarına göre ücret ödemektesiniz.

İzmir Ankara Arası Ne Sıklıkta Servisiniz Var?
İzmir ve Ankara illerimiz arası parça eşya taşıma hizmetimiz İzmir İstanbul arası gerçekleşen hizmetlere göre biraz daha az gerçekleşse de her hafta mutlaka bir servisimiz olmaktadır. Göndereceğiniz eşya listenizi oluşturarak bizimle iletişime geçerek taşıma organizasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İzmir Ankara illerimiz arasında gerçekleşecek taşıma işlemlerinizde firmamız ile çalışmak istemeniz durumunda 444 9 069 çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Lütfen referanslarımızı ve müşteri yorumlarımızı firma tercihinizde dikkate alın.