İzmir İstanbul Taşıma

İzmir ve İstanbul en yoğun parça eşya taşıma hizmeti sunduğumuz şehirlerimizin başında gelmektedir. Her iki ilde ofislerimizin bulunmasından kaynaklı bize gelen taleplerin neredeyse %50’sini İzmir-İstanbul arası taşımalar oluşturmaktadır. Firmamız gelen yoğun talepler doğrultusunda her hafta sunmuş olduğu İzmir İstanbul arası parça eşya taşıma servisleri ile ev eşyalarınızı ekonomik fiyata taşımaktadır.

Hangi Hizmetleri Sunuyorsunuz?
Firmamız parça ev eşyası taşımacılığında komple bir ev taşımasında sunduğu tüm hizmetleri aynen sunmaktadır. Bunlar; paketleme, taşıma, sigorta, de-montaj ve montaj işlemleri olmak üzere hizmetler tam profesyonellikle sunulmaktadır.

Ne Kadar Süre Önce Rezervasyon Yapılmalıdır?
İzmir İstanbul arası neredeyse her gün hizmet sunuyor olmamıza karşın bizimle enaz 1 hafta öncesinden iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Neden mi? işinizi son güne bırakmanız durumunda ilk çıkan servisimizde yeterli ölçüde yer olmamasından kaynaklı sizlere yardımcı olamayabiliriz. Bu nedenle önceden bizi arayarak işinizi garantiye alın.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?
Firmamıza mail göndererek veya çağrı merkezimizi arayarak direkt iletişim kurabilir taşınacak eşya detaylarını, kat durumlarınızı, taşıma bölgelerini ileterek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. E-mail ve çağrı merkezi numaramız için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.