İzmir Ankara Taşımacılık

Muğla parça eşya taşıma, nakliye sektöründe titizlikle gerçekleştirdiğimiz önemli bir hizmettir. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız bu hizmette her şeyin en iyisini yapmak için çalışmaktayız. Hizmet sektörünün her dalı çok zahmetli ve emek içermektedir şüphesiz. Kaliteli, ilkeli, dürüst hizmet anlayışını temel aldığımız bu sektörde kendimizi sizin yerinize koyuyor ve bu ihtiyacı karşılamak adına yapıyoruz çalışmalarımızı. İzmir Muğla parça eşya taşıma hizmetinde de aynı titizlik ve düzenle çalışmaktayız. Yıllardır çıktığımız her yolda bir kerelik değil daimi hizmet anlayışıyla aştık yolları. Çünkü biliyoruz ki muhatabımız olan sizler kusursuz bir nakliye hizmetini hak etmekte. Komple ev eşyası taşımanın zorluğuyla kıyaslandığında parça eşya taşıma belki o kadar ağır gelmese de sorumluluk açısından daha ağır basmaktadır. Dilerseniz hizmetlerimizden bahsedelim.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?
Evden eve nakliye sektöründe verilen hizmetler benzerlik taşıyor olsa da bazı firmalar tarafından başta yapılacağı söylenip taşınma günü geldiğinde yerine getirilmeyen sözler müşteriyi oldukça mağdur etmektedir. Bizler verdiğimiz ve vermediğimiz hizmetleri baştan söyleyip bunun önüne geçmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler; kırılacak eşyalarınızın sarılıp paketlenmesi, büyük hacimli eşyaların havalı naylon ve streçlerle sarılması, askılı elbiselerinizin özel portatif askılı dolaplarımıza özenle asılması, mobilyaların de-montaj ve montajının yapılması verdiğimiz hizmetlerdendir. Vermediğimiz işlemler ise avize montajı, matkap gerektiren duvar delme işlemleri.

Yaşanılan Sıkıntılar Nelerdir?
Evden eve sektöründe yaşanan sıkıntılar maalesef karşılıklı üzüntüye sebep olmaktadır. Tabi işini titizlikle yapan bizim gibi firmalar içindir bu söylediğim. Zira öyle firmalar vardır ki işi alabilmek adına müşterinin tüm istek ve beklentilerini karşılayacaklarını belirtip taşıma günü geldiğinde bunun aksini yapmaktadırlar. Kendi araçlarıyla taşıma yapmayıp, işi komisyon karşılığında başka nakliyecilere vermeleri müşterinin mağdur olması için yeterli olmaktadır. Bizler her zaman dürüst davranıp sizlerle gerçeği paylaşmaktayız ve bunu ilke edinmiş bir firmayız.