Firmamız 1997 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş olup asıl iştirak konusu ev & ofis eşyası taşımacılığıdır. 2000 yılında İzmir şubemizin açılması ile yoğun olarak İstanbul-Ege bölgesi arası çalışan firmamız zamanla artan talepler doğrultusunda Parça Eşya Taşıma hizmetini  vermeye başlamıştır.

Türkiye’de parça eşya taşıma konusunda hiçbir çalışmanın olmadığını fark eden firmamız ilk olarak www.parcaesyatasima.com.tr web sitesini yayına aldı. Verdiğimiz kaliteli hizmet ve sağladığımız müşteri memnuniyeti ile parça eşya talepleri hızla artmaya başladı. Böylelikle artık sadece İstanbul-İzmir arası değil bu iki ilimizden diğer tüm illerimize de gerçekleşen taşımalarda müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Firmamız an itibari ile her hafta İzmir-İstanbul ve İzmir-Ankara arası mutlaka 1-2 servis ile sadece parça ev eşyası taşımacılığı yapmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde kendi araç, ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Sizlerinde İzmir’den İstanbul, Ankara veya farklı bir ilimize parça ev eşyalarınızı taşınacaksa 444 9 069 çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

paketlemeeşyaCanter-2Egetur-2Egetur-1