İzmir Kocaeli Eşya Taşıma

İzmir – Kocaeli illerimiz arası parça ev eşyalarınızı hızlı, zamanında ve ekonomik taşımaktayız. Her hafta gerçekleşen İzmir-İstanbul seferlerimiz ile İzmir’den Kocaeli’ne veya Kocaeli’nden İzmir’e göndermek istediğiniz parça ev eşyalarınızı firmamızı arayarak sorunsuz şekilde gönderebilirsiniz.

Ev eşyası taşımacılığı uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir taşıma hizmetidir. Bu nedenle tercih edilecek firma tercihi çok önemlidir. Maalesef sektörümüzde çok sayıda amatör ve korsan firma bulunmasından kaynaklı çoğu zaman tüketiciler nakliye firması tercihinde hata yapmaktadırlar.

Firmamız 1997 yılından beri profesyonel ev eşyası taşıma hizmeti sunmaktadır. Gerek parça eşya ve gerekse komple ev eşyası taşımalarınız da firmamızı gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?
İzmir Kocaeli arası parça eşya taşımalarınızda firmamızı arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyatlandırma aşamasında en önemli nokta taşınacak eşyanızın miktarıdır. Bu nedenle taşınacak eşya listenizi önceden oluşturmanızda fayda vardır. Eksik veya yanlış liste vermeniz halinde taşıma esnasında nakliye ücreti değişebilmektedir. Fiyatlandırmayı etkileyen diğer faktörler eşyaların taşınacağı kat ve binanızda asansör olup olmadığıdır.

Sizde şehirler arası profesyonel parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak kısmi ev eşyalarınızı zamanında, güvenli ve sorunsuz taşımanın ayrıcalığı yaşamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.