İzmir Bursa Parça Taşıma

İzmir – Bursa arası gerçekleşecek parça ev eşyası taşımalarınızda firmamızı taşınmak istediğiniz günden 4-5 gün öncesinden arayarak ekonomik fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Her 2-3 günde bir gerçekleşen İzmir-İstanbul arası parça taşıma servislerimizden yararlanarak İzmir’den Bursa’ya veya Bursa’dan İzmir’e göndereceğiniz parça ev eşyalarınızı firmamız aracılığı ile en uygun fiyata taşımanın ayrıcalığını yaşayın.

Eşyalar Eve Kadar Taşınıyor Mu?
Parça eşya taşımacılığında en sık sorulan sorulardan bir tanesidir eşyaların eve kadar taşınıp taşınmadığı. Unutmayın parça eşya taşıma bir evden eve nakliyat hizmetidir. Nasıl ki evinizi taşıdığınızda nakliyeci eşyalarınızı evinize kadar taşıyıp, montaj ve yerleştirme işlemleri yapıyorsa parça eşya taşıma hizmetinde de aynı hizmet sunulmaktadır.

Araçlarınız Firmanıza Mı Ait?
Parça eşya taşımacılığında yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesidir firmanın kendi aracı ile değilde farklı bir nakliye firmasına ait yada bir nakliye kamyonu ile eşyanızı taşıması. Bu durum aslında şöyle anlatılabilir. Bazı nakliye firmaları/nakliyeci eşyanızın taşınacağı güzergaha başka müşterisi olmadığı için özel olarak sadece sizin eşyanızı taşıyamadığından (maliyeti yüksek olmasından kaynaklı) eşyanızı belli bir komisyon karşılığında başka bir firmaya taşıtır. Böyle bir durumda eşyanızı taşımaya gelen nakliyeci sizden ekstra ücret talebinde bulunabilir, eşyanızı sizin programınız dışında bir tarihte teslim edebilir.

Firmanıza Nasıl Ulaşabilirim?
İster mail gönderebilir, isterseniz çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Telefon, e-mail ve adres bilgilerimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.