yalova parça eşya taşıma

İzmir Yalova arası parça eşya taşıma sıklıkla gerçekleştirdiğimiz bir taşıma hizmetidir. Eşyalarınızı bizimle güvenli ve sorunsuz taşıtabilirsiniz.

Türkiye’de parça ev eşyası taşıma hizmeti sunan ilk ve tek evden eve nakliyat firması olan şirketimiz İzmir ve Yalova illerimiz arası haftada düzenlediği ortalama 2-3 parça taşıma servisi ile eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize kadar gerekli tüm nakliye işlemlerini yapmaktadır.

Firmanıza Nasıl Ulaşabilirim?
İletişim sayfamızda yer alan telefon veya e-mail adreslerimizden firmamıza kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Yalova iline taşımalar İzmir – İstanbul arası sunduğumuz servisler ile gerçekleştiğinden bizimle mutlaka enaz 4-5 gün öncesinden iletişime geçmenizde fayda vardır. Bu sayede taşıma işleminiz en yakın servis ile organize edilerek nakliye işleminiz tamamlanır.

Telefonda Fiyat Alabiliyor Muyuz?
Taşınacak eşya listenizi bizimle paylaşarak telefonda fiyat alabilirsiniz. Verilen eşya listesi, eşyalarınızın taşınacağı katlar ve her iki ildeki konumlarınız için tam bilgi alınarak en doğru fiyatlandırma yapılmaktadır. Eksik kalan noktalarda sizlerden WhatsApp üzerinden resim paylaşmanız istenilebilir.

Sizde İzmir Yalova arası parça eşya taşımalarınız için firmamızı tercih ederek kolay ve güvenli bir nakliye hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.