İzmir Bodrum Parça Eşya Taşıma

İzmir – Bodrum arası parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak İzmir’den Bodrum’daki yazlığınıza göndermek istediğiniz parça ev eşyalarınızı firmamız aracılığı ile uygun fiyata taşıtabilirsiniz.

İzmir – Bodrum arası parça eşya taşıma hizmetimiz İstanbul’dan Bodrum’a gerçekleşen servislerimiz ile yapılmaktadır. İstanbul’dan hareket eden servislerimiz İzmir’de parça eşya dağıtım işlemlerini bitirdikten sonra İzmir’den Bodrum’a eşya taşıma talebinde bulunan müşterimizin ev eşyalarını da alarak İstanbul’dan Bodrum’a taşıması yapılan diğer parça ev eşyaları ile birlikte nakliye işlemlerini gerçekleştirmekte.

Nasıl Rezervasyon Yapabiliriz?
Eşyalarınızı taşımaya karar verdiğiniz anda firmamızı 444 9 069 çağrı merkezi numaramızdan arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bu süreçten sonra gerçekleşecek ilk servisimiz ile nakliye işleminizi gerçekleştirmiş oluruz.

Paketleme, De-montaj veMontaj İşlemlerini Yapıyor Musunuz?
Parça eşya taşıma hizmetimiz içinde eşyalarınızın evden alınmadan önce havalı naylon malzeme ile paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemleri de yapılmaktadır. Verilen tüm hizmetler tam profesyonellikle sunulmaktadır.