İzmir Antalya Parça Taşıma

İzmir ve Antalya illeri Ege ve Akdeniz bölgesinin metropol kentleridir. İzmir Antalya arası parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak parça ev eşyalarınızı her iki ilimiz arasında güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıma imkanı bulabilirsiniz.

Haftalık gerçekleşen İzmir-Antalya arası servislerimiz ile göndermek istediğiniz eşyalarınızı evinizden alıp yeni adresinize evinize kadar taşıyoruz. Siz kahvenizi yudumlarken biz eşyanızı paketleyip sorunsuz bir şekilde yeni adrese yola çıkmaya hazır hale getirmekteyiz.

Tek Parça Eşya Taşıyor Musunuz?
Parça eşya taşıma hizmetimiz ile büyük hacimli buzdolabı, yatak, koltuk gibi tek parça ev eşyalarınızı da taşımaktayız. Tek parça eşya taşımacılığında zaman çok önemlidir. Bu nedenle firmamızı enaz 1 hafta öncesinden arayarak rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

İzmir-Antalya Güzergahındaki İllere Taşıma Yapıyor Musunuz?
İzmir’den Antalya’ya hareket eden servislerimiz ile Aydın, Denizli, Muğla illeri ve sahil kesimindeki Marmaris, Fethiye, Dalaman gibi beldelere de taşıma verilebilmektedir. Güzergah dışında kalan beldelere enaz 2 farklı parça eşya taşıma talebinin olması gerekmektedir.

İzmir Antalya parça eşya taşıma talepleriniz için firmamız ile e-mail, telefon yada telefonla iletişime geçerek nakliye işlemenizi organize edebilirsiniz.