İzmir Adana Parça Eşya Taşıma

İzmir Adana parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak İzmir’den Adana’ya göndereceğiniz parça ev eşyalarınız olduğunda firmamız EGETUR Nakliyat ile eşyalarınızı güvenli, hızlı ve ekonomik taşıtabilirsiniz. Türkiye’de parça ev eşyası nakliyesini profesyonel gerçekleştiren ilk ve tek nakliye firması olan şirketimiz İzmir Adana arası gerçekleştireceğiniz taşıma işleminde de sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Rezervasyon İçin Ne Yapmalıyım?
Parça eşya nakliyesinde siz değerli müşterilerimizden tek isteğimiz taşınmak istediğiniz tarihten enaz 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmenizdir. Erken yapacağınız rezervasyonlarda hem ekonomik fiyat avantajlarımızdan yararlanabilir hemde taşıma işleminizi gerçekleştirebilmemiz için bize olanak sağlamış olursunuz.

Sisteminiz Nasıl Çalışıyor?
Parça eşya taşıma hizmeti aynı güzergaha gidecek birden fazla müşterinin eşyalarının tek araçla taşınması olarak tanımlanır. Örneğin bizimle iletişime geçip İzmir’den Mersin, Adana ve Gaziantep illerine nakliye talebinde bulunan 3 müşterimiz olsun. Biz bu 3 talebi aynı tarihlere denkleştirip sırası ile eşyaları araca yükledikten sonra yine teslimat sırasına göre dağıtımını titizlikle yapmaktayız.

Sadece Parça Eşya Taşıması Mı Yapıyorsunuz?
Hayır, parça eşya taşıması yanı sıra komple ev ve ofis taşıma hizmetleri de sunmaktayız. İzmir-Adana arası komple ev veya ofis eşyalarınızı da bizimle güvenli, ekonomik ve rahat taşıma ayrıcalığını yaşamak için hemen bizimle iletişime geçiniz.